Morze oszczędności z ofertą grupową

Zapraszamy Grupy Zorganizowane na wspaniały wypoczynek w Domu Gościnnym Fregata. Oferujemy 52 gustownie urządzone miejsca noclegowe w tym pokoje 2,3 i 4 osobowe oraz pokój typu studio, co sprawia, że jesteśmy idealnym miejscem dla grup seniorów, przyjaciół, czy firmowych wyjazdów.

Nasza obsługa zawsze dba o najwyższy komfort i zadowolenie Gości. W naszej ofercie grupowej zapewniamy kompleksowe udogodnienia, takie jak trzy smaczne posiłki podawane do stolika. Nasza kuchnia oferuje zdrowe, zróżnicowane i pyszne dania, które zaspokoją upodobania każdego uczestnika grupy.

Zdrowa kuchnia, która nada wyjątkowego smaku Twojemu pobytowi

Dom Gościnny Fregata to nie tylko miejsce na nocleg, ale także przestrzeń do wspólnego tworzenia wspomnień. Dla wygody grup zorganizowanych zapewniamy domowe, smaczne i zdrowe posiłki.

Urokliwy Dom Gościnny Fregata o kameralnym charakterze, gwarantuje spokój, elegancję i domową atmosferę, co sprawia, że pobyt grupowy staje się niezapomnianym przeżyciem. Nasz taras to idealne miejsce na wspólne chwile, gdzie można animować czas wolny.

Wieczory przy muzyce mogą być doskonałą atrakcją waszego pobytu grupowego. Zaplanujcie swój wyjazd grupowy już teraz i odkryjcie razem uroki Darłówka. Niech Dom Gościnny Fregata będzie miejscem, gdzie każdy szczegół jest dopracowany z myślą o waszej wyjątkowej przygodzie, a morze emocji będzie tłem dla waszych niezapomnianych chwil.

Napisz do nas

Razem stworzymy idealną ofertę dla Twojej Grupy

Zaplanujcie niezapomniany pobyt dla waszej grupy w Domu Gościnnym Fregata!

Z przyjemnością dostosujemy ofertę do waszych indywidualnych potrzeb.

Skontaktujcie się bezpośrednio z nami, aby omówić szczegóły i stworzyć spersonalizowany pakiet dostosowany do oczekiwań waszej grupy. Zadzwońcie  lub napiszcie do nas już teraz, abyśmy mogli zapewnić wam idealny pobyt w Darłówku. Czekamy na wasze pytania i chętnie pomożemy zorganizować wyjątkowy pobyt grupowy.

Nr tel.

+48 605-565-004

E-mail: